• Свеж
WTL 4 Пакет A21 LED Светилки, 150-200W Еквивалент(20W), 2200LM Висока Lumens, 5000K бел ден Бело Не-dimmable E26 Медиум База Сијалица за Дневна Соба
zoom_in

WTL 4 Пакет A21 LED Светилки, 150-200W Еквивалент(20W), 2200LM Висока Lumens, 5000K бел ден Бело Не-dimmable E26

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

➽ 2200 ВИСОКА LIMENS И 5000 K бел ден : A21 РА>80, 2200 LM и 5000 K обезбеди светла за осветлување на животната средина.Без бучава, Треперење бесплатно, да се загрози-бесплатно,високи перформанси.Добар дисипација на топлина и електрична стабилност(110 V~130 V 50/60 Hz) ќе се обезбеди безбедно осветлување на животната средина за вас.Квалитетот на Прво место е нашиот клуч!. ➽ Заштеди ДО 90% НА ВАШАТА ЕНЕРГИЈА СМЕТКА : Купи WTL БРЕНД 20w LED сијалица да го замени вашиот 150/200-вати стариот incandescents.Вашиот 1.5 заштеда на годишно се сметаат на нас. ➽ ШИРОКА ПРИМЕНА : бел ден ги носи confortable и пријатно живеалиште.Идеален за тавански вентилатор, кујни, плакарот лустерот, шиење соба, дневни соби, јадење соби, детска' соби или бања итн.И тоа исто така може да послужи како виси светлина, pendant таванот тела, суета светлина тела, лустери, декорација светлина, подни светилки или на маса светилка итн.Се надеваме за подобрување на вашиот Животен Стандард. ➽ ЕКОЛОШКИ ПРИЈАТЕЛСКИ : Не олово, жива или други загадување елементи.Без УВ или IR.CE, ROHS, ETL Наведени согласност.Ние се грижиме за вашето Здравје!. ➽ ДОЛГОТРАЈНИ 25,000 ЧАСА животен век И 24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА:Трае најмалку 22.83 години доколку се користи 3 часа дневно.Намалување на фреквенцијата на замена на светилки, WTL Бренд сијаличката останува подолго со вас.Секогаш кога имате било какви прашања, можете да не контактирате по e-mail.Ние се Чека за вас цело време. 2200 ВИСОКА LUMENS & 5000 K БОЈА ТЕМПЕРАТУРА МЕКА БЕЛА A21 20w 2200lm и 5000 kelvin бел ден да ви даде светла и кул осветлување на животната средина.ЗАШТЕДА ДО 90% НА ВАШАТА ЕЛЕКТРИЧНА СМЕТКА Има огромни заштеди на енергија.Од 150/200w блескаво светилка за да се 20w LED сијалица, Спаси себе си добар малку пари.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА СО E26 БАЗА Стандард Lumiled завртка база (E26).Инсталира во сите E26 завртка база тела директно.Ние се грижиме ваша Погодност.ШИРОКО се КОРИСТИ во затворен простор Идеален за употреба во тавански вентилатор, кујни, плакарот лустерот, шиење соба, дневни соби, јадење соби, детска' соби или бања итн.БРЗ ОДГОВОР & START UP ВЕДНАШ Youtime led светилки одговор брзина е брзо, целосно елиминирање на недостатоците на традиционалните светилка startup процес. 22.83 ГОДИНИ ДОЛГОТРАЈНИ И 2 годишна ГАРАНЦИЈА Над 25,000 часа долго запалени време, да се намали фреквенцијата на замена на светилки.Слободен 2-годишно производ неограничена гаранција е понудено на нашите клиенти, ни e-mail за секое барање и ќе добие задоволителен одговор во рок од 24 часа.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Бренд:WTL База Тип : E26 Медиум База на Моќ : 20 W Боја : бел ден 5000 K Напон : 110~130 V Dimmable : Нема Светлосен Интензитет : 2200lm CRI : ≥80 Приказ Агол : 270 Степени Еквивалент : 150/200w животниот век : 25,000 часа ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 4 пакети WTL LED Светилки.

Вака можеби ќе ви се допадне..