• Свеж
CYHO Правоаголник Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски Простор;Училница;ученичкиот Дом;Спалната
zoom_in

CYHO Правоаголник Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

DEN 191.52

Од стока
check Во продавницата

Производот е зелена и здрав материјал без чуден мирис.Овој производ не е лесно да се деформира за неговата силна еластичност.Бојата е светла без исчезнува лесно.Овој производ не боли објектив за нејзините меки материјали.Добро чистење ефект за својот силен деконтаминација моќ.

Вака можеби ќе ви се допадне..