• Свеж
SONGLOUM 2pieces 3D Метал Циркон Помине Помине Украси Циркон Кристал Нокти Циркон Дијамант Шарм (Боја : 142 8)
zoom_in

SONGLOUM 2pieces 3D Метал Циркон Помине Помине Украси Циркон Кристал Нокти Циркон Дијамант Шарм (Боја : 142 8)

DEN 379.20

Од стока
check Во продавницата

Најпопуларните 3 D декоративни дизајн е најдобриот избор за отворање сјајна нокти windows.Погоден за лак, УВ гел систем со ноктите tools.Површината е многу мазна и сјајна, ги направите вашите нокти да изгледаат стилски и уникатен.Лесен за употреба, можете да ги користите за декорација на ноктите во вашиот секојдневен живот да се создаде свој стил!.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Погоден за лак, УВ гел систем со ноктите tools.Површината е многу мазна и сјајна, правење на вашиот ноктите изгледа домот и unique Easy да се користи, можете да ги користите за декорација на ноктите во вашиот секојдневен живот да се создаде свој стил!Проектот тип : Кристал и decorationmaterial : metal Quantity : 2 Hand-направени, светли бои и со исклучителен квалитет.Оваа листа е 2 itemsapplication : Ставете неколку капки на лак за завршен нокти и ставете ја на саканата површина,Или да ги однесе до вашата омилена помине техника на вашиот следен датум.

Вака можеби ќе ви се допадне..