• Свеж
YCLWBG Куче Играчки за Големи Кучиња Агресивни Chewers , Неуништив Куче Играчки за Агресивни Chewers , Трајни Куче Играчки Змеј Куче Играчка Сланина Млеко Вкус , Тешки Куче И?
zoom_in

YCLWBG Куче Играчки за Големи Кучиња Агресивни Chewers , Неуништив Куче Играчки за Агресивни Chewers , Трајни Куче

DEN 402.96

Од стока
check Во продавницата

★ ЗМЕЈ ФОРМА ШИРОК НА ДНОТО И ТЕСЕН НА ВРВОТ,FLEXIABLE ОДГОВАРА ЗА СРЕДНИ ДО ГОЛЕМИ КУЧИЊА : Очекувани Куче Играчки за Средни и Големи Кучиња Aggresive Chewers,или Џвакање на Тесниот Страна или Широк Страна.Тешко куче играчки за агресивни chewers голема раса 18-100lbs/8-45 Kg. ★ НЕ ГРИЖЕТЕ се КИНЕ ИЛИ КРШЕЊЕ ВО КОМПЈУТЕРИТЕ, ДОДЕКА КУЧИЊАТА ЏВАКАЊЕ : Мека и Неуништив Куче Играчки за Агресивни Chewers,Направени од Подебели Храна Одделение Гума со 0.49 ВО Дебелина,користете Висока јачина на Полимер Нов Материјал.Пракса се покажа дека Мека, но Долготрајни Подебели Гума е многу Блиску до Неуништив додека Тешко, но Regid Материјал е Скршен Лесно.Веќе тестирани од страна на 140lb Rottie Џвакање за неколку Недели,таму не е ни белег, дент или абење на тоа. ★ РИБА СКАЛА ДИЗАЈН ПОВРШИНАТА СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА ВО КУЧЕ УСТА : Лесно за домашно Милениче Џвакање,ова Куче Играчка нема да Слајд во споредба со некои Smoothy Површината Куче Играчки,Кучињата можат да го Носат околу и да Уживате.И Рибите Скала Површина го прави нашето Кучиња Чувство на удобност и е добро за Куче е на Забите.Тоа, исто така, може да се стави Паста за заби на Дупки,се направи нашите Кучиња Свеж Здив,Големо Куче Teething Играчки. ★КУЧЕ ЗАГАТКА ИГРАЧКИ ЗА ГОЛЕМИ КУЧИЊА, МАЛКУ ПОТЕШКО е ДА се РАБОТИ, НО ТРАЕ ПОДОЛГО ОД ПОВЕЌЕТО : Пополнете,Печат,Даде и нека Куче Уживате.Со Неправилни Шупливи Дизајн Дупки на Куче Играчки,Голем Лекување на Издавање Куче Играчки Бавно Фидер.Храната е Скриен,Поттикнување на Кучето е Природен Лов Insticts.Најдобро Куче Играчки за да Ги Задржи Зафатен со Часови. ★ ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА,МОРА ТРЕБА КУЧЕ ИГРАЧКА ЗА ДВЕТЕ КУЧЕ И СОПСТВЕНИК БИДАТ СРЕЌНИ : Џвакање е Природата на Кучињата кога Teething,Здодевност,Осаменост,Стрес или Енергија Олеснување.Со Нашите Куче Џвакање Играчка може да се Развие Правилно Џвакање Однесување за да се Заштити вашиот дом,не само што ќе ви даде Чисти Куќата и да ја Одржувате Вашето Куче Здрави.Добиете еден како Божиќ куче играчки , куче роденден играчка,си играат со вашето куче со оваа интерактивна куче играчки,и двете кучиња и сопственик се среќни.Кучињата се многу интелигентни животни.Тие се членови на нашите семејства,ни дава задоволство и емоционална заштита.Исто како и Човекот,тие заслужуваат среќен живот.Зошто кучето џвакање играчки е најдоброто куче играчка?.Суровина за БЕЗБЕДНО ПРВО : 100% природна гума увезени од Јужна Азија,не грижи за кучиња здравје.МНОГУ ТЕШКО КУЧЕ ИГРАЧКИ ги ЗАДОВОЛИ КУЧИЊА ПРИРОДАТА НА ЏВАКАЊЕ : нашата силна куче doys солза сила е 110+KN/M, додека повеќето куче џвакање играчки се 60 KN/M меѓу пазар.НАМАЛУВАЊЕ на ДОСАДА И ПОДЕЛБА АНКСИОЗНОСТ : Може да биде куче третираат играчка и кутре загатка играчки,ги одржуваме нашите кучиња зафатен со часови.ИНТЕРАКЦИЈА МЕЃУ КУЧИЊА И СОПСТВЕНИЦИТЕ,ПОДОБРУВАЊЕ НА ЕМОЦИОНАЛНИ ЧУВСТВА,И ДВАЈЦАТА ДА БИДАТ СРЕЌНИ.

Вака можеби ќе ви се допадне..