• Свеж
CHENXIAO TPM 1.2 Шифрирање на Модулот на Далечинско Standbeing Картичка ја Поддржува Верзијата 20 pin, Поддржува Мулти-Бренд Плочи
zoom_in

CHENXIAO TPM 1.2 Шифрирање на Модулот на Далечинско Standbeing Картичка ја Поддржува Верзијата 20 pin, Поддржува

DEN 1176.00

Од стока
check Во продавницата

Answer : ___________________________ Note : Ова е tpm1.2 верзија, не tpm2.0 versiontpm верзија : 1.2 Број на пиновите : стандард 20 Pin connector Application : Во теорија, може да се користи додека плоча со TPM конектор е 20pin Package includes1*модул.

Вака можеби ќе ви се допадне..