• Свеж
Kipp 06220-7125X20 Термопластични/Челик Црна Ѕвезда Зафат со Безбедноста Lanyard, М12 Надворешен Навој, Стил LS, Метрички, 50 мм Дијаметар 32 мм Висина, 20 mm Завртка Должина, Светло С?
zoom_in

Kipp 06220-7125X20 Термопластични/Челик Црна Ѕвезда Зафат со Безбедноста Lanyard, М12 Надворешен Навој, Стил LS,

DEN 229.44

Од стока
check Во продавницата

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Безбедност lanyard направени од еластична TPU.Черупка и навој гром природен крај.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Вака можеби ќе ви се допадне..