• Свеж
Тешки Мрзливи Сузан Плочата, тањир за Трпезариска Маса, Калено Стакло, 360° Ротирачкото, 24-47 Инчи, Ротирачки Плочата Десктоп Лента
zoom_in

Тешки Мрзливи Сузан Плочата, тањир за Трпезариска Маса, Калено Стакло, 360° Ротирачкото, 24-47 Инчи, Ротирачки

DEN 1507.20

Од стока
check Во продавницата

► Круг Насликани Црна/Бела Стакло : 10мм/0.4 во густ Боја калено стакло, отпорни на топлина до 300 ° C, силна отпорност, не е лесно да попуштат, мазни рабови. ► Иновативен дизајн на помошни тркала спречува маса од паѓа над кога ставате тешки предмети на страна, што го прави помазна. ► Целосно Состави : Користењето на Алуминиум легура лежишта, ротира непречено, е тивка, носат-отпорни, и има долг животен век. ► Модерна мрзливи Сузан плочата, мода изглед, Погоден за хотели, банкети, роденден партии, семејни вечери, ресторани, кујни, итн.исто така, може да се користи како ротирачки се залагаме за десктоп декорација. ► Ротира Целосна 360° : Погодно 360-степен вртливата дизајн е совршен за што служи јадења на масата, така што сите можат да уживаат во еден гарнир на семејна вечера.Опис на производот : Ова се заокружува мрзливи Сузан карактеристики калено стакло и алуминиум легура лежишта, и има помошни тркала.Молчи, не се изедначи и не е лесно да се депонија, што го прави ова ротирачки фах одличен додаток на секоја трпеза.Тоа ќе биде одличен housewarming подарок или одличен начин да се додаде уникатен допир на вашите оброци.Карактеристики : Материјал : Круг Насликани Калено Стакло и Алуминиум легура лого и има помошни тркала Боја : Црна, Бела Дебелина : 8mm/0.3 инчен Отпорни на инциденти и неверојатно издржливи Непречено врти 360 степени во двете насоки Помошни тркала за да се обезбеди стабилност, го спречува вашиот јадења од ѓубрето Лесен за одржување и чистење на Висока температура и експлозија доказ Големина избор препорачува : Плочата = маса - 30cm/12in да 40cm/16in како што се : Φ вашата маса : 120cm/47" : Φ Плочата : 70-80см/28-32" Φ вашиот табела : 130cm/43" : Φ Плочата : 80см/32" Φ вашата маса : 135cm/47" : Φ Плочата : 85-90cm/33-35" Производи вклучуваат : 1 x плочата Забелешка : ● Поради посебни ивица процесот на производи од стакло, со големина на ротирачкото лента ќе имаат грешка од околу 1-2 см.

Вака можеби ќе ви се допадне..