• Свеж
Кујна Хартиена Крпа Рек Полица Не-Перфорирани Бања Пешкир Рек Мрзливи Партал Складирање Рек,Погоден за Кујна и трпезарија
zoom_in

Кујна Хартиена Крпа Рек Полица Не-Перфорирани Бања Пешкир Рек Мрзливи Партал Складирање Рек,Погоден за Кујна и

DEN 369.12

Од стока
check Во продавницата

1. Направени од високо-квалитетни пластични, силни и издржливи. 2. 360 степен ротација, погоден за различни сцени. 3. Продолжување на пол далечина, лесен и брз за складирање. 4. Водоотпорен дизајн, нема да влажни ѕид, е-мора да има избор. 5. Нека одат на barbs, се повлече на ролна хартија безбедно, круг аглите, и полски тоа фино.Име : Мрзливи партал складирање rackmaterial : plastic Weight : 133g Size : 30.5*10*6cmcolor : White You ќе добиете : Мрзливи партал складирање багажник*1 If постои било каква непријатна ситуација за време на користењето на, ве молиме слободно да ме контактирате.

Вака можеби ќе ви се допадне..