• Свеж
Motiexic Далечински Управувач Одговара за Sanyo Дома Аудио Soundbar NC300 NC300UH NC306UH FWSB405F FWSB405FS NC302UH NC306UH FWSB426FA
zoom_in

Motiexic Далечински Управувач Одговара за Sanyo Дома Аудио Soundbar NC300 NC300UH NC306UH FWSB405F FWSB405FS NC302UH

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Нема Програма Или Подесување Треба.Compatiable Со SANYO Дома Аудио Soundbar NC300 NC300 UH NC306 UH FWSB405 F FWSB405 FS NC302 UH FWSB415 E НА NC306 UH FWSB426 FA.Безжична Технологија : Инфрацрвен (IR) Цел на сензорот, избегнување на пречки, бидете сигурни дека да се укаже на далечинскиот управувач кон далечинска контрола сензор на единицата.Ние само листа на модел броеви ние се познати.Ако не можете да најдете твое, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви помогнеме да го најдете точниот далечински управувач што треба. 180 Дена Гаранција , 100% Враќање Кога Не Сте Задоволни.Motiexic Далечински управувач за Sanyo Soundbar Wireless Технологија : Инфрацрвен (IR) со Користење на далечинскиот управувач : Цел на сензорот, избегнување на пречки, бидете сигурни дека да се укаже на далечинскиот управувач кон далечинска контрола сензор на единицата.Далечинскиот Управувач Можат да Работат со Под Модели : NC300 NC300 UH FWSB405 F FWSB405 FS FWSB415 E НА NC302 UH NC306 UH FWSB426 FADO НЕ ги поддржуваат со под модели : ① Не за FWSB415 E Не-Модел се Однесуваат на WIR113001-FA03 ② Не говорната функција. ③ Не спарување копчето. ④ Нема Џек за Слушалки.Пакување Листа : 1 x Далечински Управувач за прв roku тв(Батерија, Не се Вклучени )Напомена : ①180 дена квалитет Гаранција : Вашиот одговор е вредност за нас, Ако не сте задоволни, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние гарантираме 100% наплата.②We само листа на модел броеви ние се познати.Ако не можете да најдете твое, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви помогнеме да го најдете точниот далечински управувач што треба.

Вака можеби ќе ви се допадне..