• Свеж
Акварел Флорални Туш Завеса Апстракт Жолта Сива Цвеќиња Лист Големи Цветови Ткаенина Бања Завеси Бања Прибор Полиестер со Пластични Куки 70x70 Инчен
zoom_in

Акварел Флорални Туш Завеса Апстракт Жолта Сива Цвеќиња Лист Големи Цветови Ткаенина Бања Завеси Бања Прибор Полиестер

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Полиестер. 1.Жолта сива туш завеса Материјал и Големина на : Висок квалитет на полиестер ткаенини,Вклучува слободни пластика "Ц" туш завеси куки, различни големини за да ги задоволат вашите потреби. 2.Апстракт флорални бања завеси Машина Перат -Рака мие или Машина перат, измијте со ладна вода, се мијат одделно и висат сува препорачува,живописни бои, јасна слика,што ја прави вашата бања светла и стилски. 3.Нема потреба лагер, ткаенина е мека,функција различен стил модели, кои можат да ги задоволат вашите потреби,нудејќи друг начин за да додадете цртичка на стил. 4.Мултифункционален & Прекрасен Подарок : Освен може да се користи како туш завеса, но, исто така, може да се користи во фитинг соба во облека продавница, засолниште и ги красат вашата соба,туш завеса е убаво дизајниран печатење дека е совршен за вашата модерна бања. 5.Задоволство Гарантира : Ние обезбеди поддржан од 100% Пари Гаранција за враќање.Ние нудиме Бесплатен Замена или Целосна Наплата ако не сте Целосно Задоволни со нашата Туш Завеса.descriptio : Оваа високо-квалитетни Туш завеса додека нејзиниот стилски модел се повикува инспирација и координира без напор со околните оркестарот.Може да се користи во бања, стан, condo, хотел, camper, ученичкиот дом, училиште за капење, спортски клуб, теретана и секаде на друго место.Уникатен & модерни дизајни се совпаѓаат и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Нејзиниот брз и луксузен начин да се освежи и да го промените изгледот на бања, гостин suite или без голем трошок.Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење Методи.Додава вистинска вредност и длабочина на вашиот ентериер.Совршен подарок идеја за вашите најблиски,пријателите и сите други најблиски изненадувачки дизајни.Можете да најдете тема за сите и секој интерес во нашата бања е местото каде што ќе поминат, веројатно се дел од денот, е место за да се Релаксираат толку внесете нов свет со тоа што нашите туш завеси.Изменуваат, персонализирани производи се многу popularwe ви донесе најновата насловна мода, совршен подарок за вашите родители и пријатели,со сите бои и различни дизајни или слики како полиња,шуми,животните и сите кои се фантастични,популарна, Класичен ,Decorateing вашата бања.Пакет се Вклучени : 1 x Туш Завеса 12 x PC Куки Внимание : Поради разликите во pc монитори, ние не може да биде за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.

Вака можеби ќе ви се допадне..