• Свеж
Грб на Хрватска Водоотпорен Слој Гуми Покрие Преносни Тркала Кеси Сонцето Врне Снег Заштитник
zoom_in

Грб на Хрватска Водоотпорен Слој Гуми Покрие Преносни Тркала Кеси Сонцето Врне Снег Заштитник

DEN 614.16

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Оксфорд ткаенина.Направени во САД или Увезуваат.Тока затворање.Се препорачува да се избрише и се чисти редовно.Оваа гума маска е направена од Оксфорд ткаенина со водоотпорен слој.Гумата поклопецот е сонцето-доказ, силни и издржливи, и може да се заштити гуми добро.На најлон кабелот тока дизајн е лесно да се инсталира, расклопување и чистење без други алатки.Ние нудиме четири големини, за да изберете од : 14inch, 15inch, 16inch, 17inch, погодна за разни видови на гуми.Различни слатки и персоналните шема дизајни се достапни за вас за да изберете од.Истовремено обезбедување практичност, тие се исто така добар декорација.Гумата се покријат со водоотпорен слој, заштита од сонце, набитост, издржливост, 4 големини за вашиот избор, погоден за различни модели.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте не директно.

Вака можеби ќе ви се допадне..