• Свеж
DNVEN кошаркари Ѕид Decals Слем Забивање Силуета со Кошарка и Кошничарство Налепници Винил Мурали за Кошарка Fatheads за Деца Тинејџери Момчиња Соби 22 инчи x 43 инчи
zoom_in

DNVEN кошаркари Ѕид Decals Слем Забивање Силуета со Кошарка и Кошничарство Налепници Винил Мурали за Кошарка Fatheads

DEN 1389.60

Од стока
check Во продавницата

Материјал : висок квалитет на винил.Трае и до 6 години.Трансформира вашиот ѕидови во интересни пејзажи во минути со Dnven Ѕид Decals.Слика за повикување само.Се применува големина : 22" x 43" инч.Лесно да се примени - само се користи за пренос лента!Пренос на снимката може да се користи.Идеален за Ѕидови или Стакло.Нема да го оштети ѕидови или површини.Трпение е потребно кога се применуваат ова.БЕЛЕШКИ : Направи тоа станот пред да креваме.Сите права се задржани од страна на Dnven.Секое неовластено користи е нелегално и треба да биде одговорен за кршење на авторските права.ВАЖНО да се Клиент : Предупредување : 1. Не се држи до било прав обложени ѕид, неправилни површина, нафта и прашина на површината, насликани површини со Тефлон, дамка guard или VOC бои кои се користи. 2. Ако е потребно, се сече и DIY вашиот дом !Инструкции : 1. Чистење на површината со мека ткаенина, пред да се држиме. 2. Стави трансфер филм на врвот на графички налепница и се фаќа за тоа. 3. Излупете трансфер филм исклучување на лист хартија и да се држи на површината . 4. Внимателно излупете трансфер филм исклучување на графички налепница. 5. Треба 1-2 часа за да се заврши тоа.Пакет Детали Вклучени : 1 x Трансфер на Хартија 1 х Детални апликација инструкции 1 x Највисок Квалитет на Винил (пре-сече во неколку листови со висок technic) Нашиот Ѕид Decal Налепници се умре-намалување на decals - тие се НЕ печатат дизајн на јасни парче пластика.Ние се стремиме да се имаат најдобра услуга на клиентите е можно!Ако поради било кои причини не сте задоволни со вашиот купување или на вашиот ѕид decal, ве молиме контактирајте со нас.Ние го цениме секој клиент и секоја цел е важна за нас!.

Вака можеби ќе ви се допадне..