• Свеж
Summerjokes Смешно Инспиративни Ѕид Налепници Decals, Винил Ѕид Налепници за Читање Љубовници, Читање Ѕид Уметност Книга Налепници Библиотека Семејство Дневна Соба Студиј
zoom_in

Summerjokes Смешно Инспиративни Ѕид Налепници Decals, Винил Ѕид Налепници за Читање Љубовници, Читање Ѕид Уметност

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Премиум Материјал : Врвен квалитет на винил уметност дизајн ѕид налепница, еко-пријателски водоотпорен не-исчезнува.Пакет се Вклучени : 1 Pc x "Само едно поглавје" Налепница Ѕид Оркестарот.Предложи Заврши Големина : 11.8" L x 15.4" H (x 30cm 39cm).Налепница ѕид оркестарот се применува на било каква мазна, чиста и сува површина на ѕидовите, автомобил, плочки, стакло, мебел, клима-состојба, не се погодни за валкани или груба површина.Употреба : Излупете ☞️ За некои поголеми шема налепници, некои меурчиња може да се појави по изедначување.Во тоа време, можете да користите нула картичка за отстранување на меурчињата или се користи игла за да се пирс и изедначи на мали меурчиња, кој нема да влијае на севкупниот ефект ставете ; ☞️ Ако пејст ѕид е влажна, стареењето, или ново обоен, тоа може да предизвика ѕидот налепница да падне исклучува автоматски по pasting, или да предизвика ѕидот да лупам исклучена, можете да го користите фен за коса да се исуши на ѕид или чекаат за бојата да исчезне за време Пост подоцна, но ефектот може да биде различен, па ве молиме изберете пост локација внимателно; ☞️Ако случајно сте ги залепите на ѕидот налепница во погрешна позиција, можете да користите мал нож да нежно подигнете го исклучите агол од ѕид налепница и повторно да го испуштите.Овој производ може да се користи постојано под нормални услови, додека тоа не е уништена; ☞️изгледот големина на DIY серија производи е тесна, можете да го прикажете неограничена креативност, слободно да се организира форми и позиции, можете да го користите ножици да се намали на модели одделно, и да бидат внимателни да не се оштети обрасци при сечење на ☞️Пријателски и корисни Ѕид Decal Оркестарот - Совршен Прилог на Вашата Соба и Совршен Начин да се Изразиме Себе си, Еден од Најновите и Најпопуларните Трендови во Соба Декорација.

Вака можеби ќе ви се допадне..