• Свеж
Arae Случај Компатибилен за Samsung Галакси S9 Плус, [врвка за околу Рака] Флип Folio [Потпирачот Функција] СТП Кожен Паричник случај со ID&Кредитна Картичка Џебови - Црна
zoom_in

Arae Случај Компатибилен за Samsung Галакси S9 Плус, [врвка за околу Рака] Флип Folio [Потпирачот Функција] СТП

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Специјално Дизајнирани Случај компатибилен за Samsung Галакси S9 плус.Лесен пристап До Сите Копчиња,Камера,звучник и приклучок.Овозможува Полнење, без отстранување на случај.Тенок Folio Паричникот Тип случај да се минимизира големо и целосно да се заштити вашиот паметен телефон.Мека TPU внатрешниот кожата поклопец за да го држат уредот ,да ги задржи вашиот телефон antiscrtach.Галакси S9 плус паричникот Случај има точно cutouts да се задржи карактеристики целосно достапни.Не ќе сакаат да се ЗАШТИТИ вашиот Галаксија S9 плус телефон од Гребење, Прашина, и да Падне???.Овој Висок квалитет кожен паричник случај е совршен избор за вас. Во 99% од слични мобилен телефон случај не ги имаат добри чувства и да ги заштитат, но не ARAE како нашиот паричник случаи се Издржливи квалитет, Мек материјал и ЦЕЛАТА ЗАШТИТЕНИ.АЈ СЕ ВИСТИНСКИ!Ние сме НАЈЕВТИНИОТ?Не е точно!Но, ќе се инвестира во вашиот мобилен телефон, кредитни картички, возачот лиценца, паричните средства и другите важни картички за безбедност!.Откако ќе ја купите од нас, вие нема да мора да купувате друга, дури и паричник, како сте не само ИНВЕСТИРАЊЕ во телефонот случај, сте инвестирање во КВАЛИТЕТ и FUNCTHION која ќе ви служи за годините што доаѓаат!.ЗОШТО ги КУПИТЕ ОВОЈ ГАЛАКСИ S9+ СЛУЧАЈ ОД НАС?. * ВИ ЗАШТЕДУВА ПАРИ еднократно купување на нашата галаксија S9 плус паричникот случај ќе ви трае со години. * БЕЗБЕДНО ќе Треба.ВООПШТО НЕ СЕ РЕШАТ ЗА НЕШТО ПОМАЛКУ!СКРОЛУВАЈТЕ ГОРЕ И КЛИКНЕТЕ НА ЖОЛТА ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА КОПЧЕТО ЗА ДА СЕ КУПИ СЕГА!.

Вака можеби ќе ви се допадне..