• Свеж
Racor - PLB-4R, Велосипед Багажник, Гаража, 4 Велосипеди
zoom_in

Racor - PLB-4R, Велосипед Багажник, Гаража, 4 Велосипеди

DEN 2998.08

Од стока
check Во продавницата

Прилагодлив - Независен прилагодливи држење на оружје ќе работата со мажите и жените велосипеди.Издржливи - Винил обложен челик и гума пропадна штити велосипеди, подови и ѕидови.Лесно Собранието - Не планина хардвер потребен за кат штанд.Сигурен - Четири велосипед вертикална рек држи до 160 раздразнените синдром на дебелото црево.Акција за повлекување на Вашата Гаража - да се Намали вашиот велосипед е стапало во вашата гаража, но имајте ги секогаш лесно достапни.Опис на производот Со Racor Самостојна Велосипед Рек лесно можете да го зачувате целото семејство е велосипеди додека максимизирање на вашиот почва.На Самостојна Велосипед Рек купишта до четири велосипеди вертикално за практично складирање и брз пристап кога сте подготвени да се прошетаат.Нема потреба да се вежба или завртка во ѕидот, па можете да се движи или да се преселат на решетката да се складираат на вашиот велосипеди, кога, каде и да се.Со независни прилагодливи оружје, солиден тубуларна челик и трајни епоксидна заврши, Самостојна Велосипед Решетката може да се одржи до 160lbs на мажите и жените патот и планински велосипеди на ниво позиција, имајќи ги сигурно и безбедно од штета е начин.Некои собранието потребни; без инсталација е потребно.Цел твое денес, и акција за повлекување на вашата гаража!Од Производителот Продавница 4 велосипеди во еден компактен простор со Racor Pro Слободни Стои Четири Велосипед Решетката.Оваа решетката е потполно бесплатна стои и е лесно да се соберат без алатки.Тоа што има прилагодливи оружје за лесно се вклопуваат за да сите велосипеди.Со својата силна, тубуларна челична конструкција и трајни епоксидна заврши, ова решетката е сигурен да го реши вашиот велосипед складирање дилема.Со Racor Самостојна Велосипед Рек лесно можете да го зачувате целото семејство е велосипеди додека максимизирање на вашиот почва.На Самостојна Велосипед Рек купишта до четири велосипеди вертикално за практично складирање и брз пристап кога сте подготвени да се прошетаат.Со независни прилагодливи оружје, солиден тубуларна челик и трајни епоксидна заврши, Самостојна Велосипед Решетката може да се одржи до 160lbs на мажите и жените патот и планински велосипеди на ниво позиција, имајќи ги сигурно и безбедно од штета е начин.

Вака можеби ќе ви се допадне..