• Свеж
Miomao Drawstring Ранец Едноставен Стил String Торба Платно Плажа Спорт Daypack
zoom_in

Miomao Drawstring Ранец Едноставен Стил String Торба Платно Плажа Спорт Daypack

DEN 1185.60

Од стока
check Во продавницата

Ткаенина обвивка.Drawstring затворање.Високо Квалитетен Материјал : Памук, Лен Мешавина s лесно да се чисти.Drawcord затворање двојки како рамо ремени, која може да се ослободи вашиот рацете и олеснување на рамо стрес.На Miomao фитнес ранец е лесен, 13x18 инчи, што е доволно за чување и заштита на сите ваши потребната опрема.Дали во училиштето, салата или канцеларија.Постои патент џеб внатре, што е погодно за чување на вредни лични предмети, како што се мобилни телефони, паричници, накит, клучеви итн.На Miomao drawstring кеси се печатени со исклучителна модели на двете страни.Постојат различни видови на светли бои за да изберете од, погоден за која било внатрешна или надворешна активности.Не само ранец за мојата сопствена употреба, но исто така и на креативен подарок.Miomao салата торба е направен од високо-одделение платно ткаенина, кој е сигурен, дебели, погоден за носене и солза-отпорни и лесно да се чисти.Drawcord затворање двојки како рамо ремени, која може да се ослободи вашиот рацете и олеснување на рамо стрес.На Miomao фитнес ранец е лесен, 13x18 инчи, што е доволно за чување и заштита на сите ваши потребната опрема.Дали во училиштето, салата или канцеларија.Постои патент џеб внатре, што е погодно за чување на вредни лични предмети, како што се мобилни телефони, паричници, накит, клучеви итн.На Miomao drawstring кеси се печатени со исклучителна модели на двете страни.Постојат различни видови на светли бои за да изберете од, погоден за која било внатрешна или надворешна активности.Не само ранец за мојата сопствена употреба, но исто така и на креативен подарок.

Вака можеби ќе ви се допадне..