• Свеж
Брик е X-Патување Montagne Ранец - 16.5 Инчен - се Носат Во Торба за Мажи и Жени - Патување Додаток - Маслиново
zoom_in

Брик е X-Патување Montagne Ранец - 16.5 Инчен - се Носат Во Торба за Мажи и Жени - Патување Додаток - Маслиново

DEN 4080.00

Од стока
check Во продавницата

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ТУРИСТИЧКИ РАНЕЦ : Ова 16 Инчен тешки-должност торба е паметен избор за и околу градот, на работа, на училиште, и патување.Тоа може да се пофали едноставна најлон конструкција со полно зрно кожен тапацир, 3 надворешноста патентите за дополнителни складирање и здрав дното.РАНЕЦ СО ЛАПТОП ОДДЕЛ : Нашата разноврсна организатор торба е од суштинско значење дали сте патуваат за работа, посета на колеџ часови, или преземање во текот на ноќта патување.Можете да се спакувам вашиот лаптоп, i Pad, слушалки, материјал за читање, и други додатоци.РАНЕЦ ЗА КОЛЕЏ СТУДЕНТИТЕ : Возрасни може да побрзо и поевтино крстарење преку својот ден со нашите големи knapsack.Надвор од торбата вклучува 2 џебови, и внатрешни карактеристики полиестер поставата и 7 џебови.Се НОСАТ НА БАГАЖ ТОРБА : Нашата авиокомпанија-одобрени ранец има прилагодливи поместена рамо ремени, и врвот носат рачка за лесно одржување, кога шеташ низ аеродром.Лизгачки ракав ви овозможува да се одморат и обезбедува торба преку вашиот количка.БРИК Е : Ние сме едно семејство во сопственост на бизнис од областа на рачно направена италијански hardshell багаж и галантерија за изминатите 70 години.Семејните вредности, внимание на детали, квалитет, мајсторство, модата, и функцијата нè одвои од конкуренцијата.Дали ви се случува во текот на ноќта патување или повеќе продолжен екскурзија, нашата линија на луксузна уште функционални патуваат багаж е мора да има за секој такт и рафинирани explorer.Да се отвори светот на можностите и патување во стилски софистицираност со нашиот асортиман на меки-двострано, возен suitcases и го носат на кеси идеален за надземни складирање и чекиран багаж.

Вака можеби ќе ви се допадне..