• Свеж
Љубов знаковен Јазик Рака на Срце NOK Decal Винил Налепница |Автомобили Камиони, Комбиња Ѕидови Лаптоп|Виолетова |5.3 x 4.9 во|NOK1503
zoom_in

Љубов знаковен Јазик Рака на Срце NOK Decal Винил Налепница |Автомобили Камиони, Комбиња Ѕидови Лаптоп|Виолетова

DEN 190.80

Од стока
check Во продавницата

Ова е со висок квалитет винил умре сече трансфер decal единствена боја БЕЗ боја на позадината, ДАЛЕКУ подобро од браник налепница.Винил е направен да трае и до 6 години* од надвор на вашиот возило, и може да се применат за да се повеќето чисти мазни површини; прозорци, огледала, лап-топ компјутери, мобилни уреди, возила тело, внатрешни ѕидови, и многу повеќе.Ние се обезбеди примена инструкции да им помогне на, заедно со информации за нашата ПОМОШ и најчесто поставувани ПРАШАЊА страници кои вклучуваат детално чистење и примена инструкции за различни видови на површини.Јасно или проѕирен трансфер лента се користи толку процесот на апликација е многу полесно.Произведени од страна на Nok Nok ДОО.Направени и Испраќаат во сад.

Вака можеби ќе ви се допадне..