• Свеж
SONGLOUM 10pcs 3d Помине Уметност ноќта на Вештерките Декорација Метал Cushaw Шарм Помине Додатоци (Боја : Y1369)
zoom_in

SONGLOUM 10pcs 3d Помине Уметност ноќта на Вештерките Декорација Метал Cushaw Шарм Помине Додатоци (Боја : Y1369)

DEN 259.20

Од стока
check Во продавницата

Најпопуларните 3 D декоративни дизајн е најдобриот избор за отворање сјајна нокти windows.Направете го тоа сами, нека можете да уживате во забавата на ноктите уметност.Хибридни дизајн е погодна за рачно направени на било која површина ви се допаѓа : рачно изработени занаетчиски, мобилни телефони, лаптопи, очила, нокти, тела, итн.Одличен подарок за роднини или пријатели, многу лесен за употреба, погоден за професионални салони и семејна употреба.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон случаи, очила, вештачки картички, телото уметност, итн.Направете го тоа сами, нека можете да уживате во забавата на ноктите art The хибрид дизајн е погодна за рачно направени на било која површина ви се допаѓа : рачно изработени занаетчиски, мобилни телефони, лаптопи, очила, нокти, тела, итн.Одличен подарок за роднини или пријатели, многу лесен за употреба, погоден за професионални салони и семејна употреба.Проектот Тип : Кристал и Decoration Quantity : 10 pieces Weight : 20 grams Size : како shownmaterial : metal Color : злато и silver Package : 10 компјутери по bag For : ноктите декорација, мобилен телефон случај декорација, бележник.

Вака можеби ќе ви се допадне..