• Свеж
7 јаделе 9 Облека Бебе Момче е Ќерката на Лил Dribbler Кошарка Onepiece
zoom_in

7 јаделе 9 Облека Бебе Момче е Ќерката на Лил Dribbler Кошарка Onepiece

DEN 419.28

Од стока
check Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Произведено во САД и Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Кошарка Bodysuit во 0-3 Месеци.Голема бебе туш подарок идеја за новородено бебе момче.Отпечатоци се супер меки и трајно обоена во ткаенина.Не можете да се чувствуваат печатење на ткаенина одржување на ткаенината мека и удобна.Овие отпечатоци не железо за пренос, што значи тоа не попуштат или кора или миење.Оваа облека, ќе продолжат да се чувствуваат и да изгледаат одлично дури и по многу мие.Кошарка кратко sleeve бебе момче едно парче облека.Круг ракав деколте за лесно over-the-раководител промени.Професионално дизајнирана облека од 7 јаделе 9 Облека.Ние носат облека за новороденче, момчиња и девојки, како и првиот роденден на облека.Големина : 6-12 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од големината.

Вака можеби ќе ви се допадне..