• Свеж
Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот на Децата Играчка Фудбал Портата Спортски Голем Отворен Фудбал Играчка Преносни Фудбал Цел Деца Фудбалски Цел Сет Спорт
zoom_in

Детска фудбалска цел фудбал цели за дворот на Децата Играчка Фудбал Портата Спортски Голем Отворен Фудбал Играчка

DEN 2064.00

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Високо квалитетен материјал,цврста и стабилна,не е лесно да се скрши.Издржливи, преносни и лесни,карактеристичен дизајн се појавува и далеку набори во секунди.Идеален за судот, трева, и трева, на терен или во вашиот двор, внатрешна и надворешна превземање игри, практика вежби, и мастеринг додавање и техника на снимање.Супер грубост,безбедност и стабилност,лесен за чување.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас!Ние се обидуваме да се вратам на вас во рок од 24 часа!.количка за складирање,лесен за носење,дозволете им на децата да се вежба,да комуницираат лице,дозволете им на децата да падне во љубов со фудбал,купи фудбалски портата за деца,да се изгради свој фудбалски терен,нека слободно движење.

Вака можеби ќе ви се допадне..