• Свеж
2 x 18 yds. 3M™ 4004 Двојно Пена Еднострано Лента - 12 Ролни
zoom_in

2 x 18 yds. 3M™ 4004 Двојно Пена Еднострано Лента - 12 Ролни

DEN 806.40

Од стока
check Во продавницата

Премија одделение.отворете мобилен полиуретан пена со цврста акрилик лепило.Идеален за многу затворен апликации или за надворешни апликации каде лента ќе бидат заштитени од животната средина.Акрилик лепило карактеристики висока обврзници сила и висока температура и растворувач за отпор.Conformable пена со висок чиста сила. 2" x 18 yds. 3 M 4004 Двојно Пена Еднострано Tape Fills празнините на неправилни површини, дистрибуира стрес, печати, перничиња, dampens вибрации, и се противи на влијанието.● Премија одделение.● 1/4" отвори мобилен полиуретан пена со цврста акрилик лепило.● Идеален за многу затворен апликации или за надворешни апликации каде лента ќе бидат заштитени од животната средина.● Акрилик лепило карактеристики висока обврзници сила и висока температура и растворувач за отпор.● Conformable пена со висок чиста сила.● Идеална температура опсег е 70° Ф - 100° F.● Data Sheet DISCLAIMER : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Вака можеби ќе ви се допадне..