• Свеж
SALUTUY Младата Јадење Стол Седиште Перница, Голем Капацитет Шопинг Кошничка Чаир се Покријат Пакет Удобност и Заштита за Бебе Седиште за Шопинг за Бебе
zoom_in

SALUTUY Младата Јадење Стол Седиште Перница, Голем Капацитет Шопинг Кошничка Чаир се Покријат Пакет Удобност и

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

5.За унисекс бебиња.Овој повеќенаменски стол маска може да се користи како складирање торба која има голем капацитет за да погодно продавница бебе играчки. 3.Заштитете го вашето бебе од ефектите на студено, влажно и влажни шопинг кошничка средина. 2.Целосна покриеност, давајќи му на вашето бебе безбедно и хигиенски исправна состојба. 1.Се користи како корпа за заштита на мат, висока бебе јадење стол перница. 4.Машина перат, свитлива и преносни.Со сигурносен појас, тоа може да се заштити вашето бебе добро.Бројот на рачката на супермаркет количка е три до четири пати поголема од онаа на бања врата се справи.Заедничката шопинг кошница мирис и дамки, свежи стоки стане најголемиот извор на загадување, валкани шопинг кошеви рециклирање контаминирани стоки, детски чевли чекор на валкани шопинг коли чека.Бебето седи во својот прашина јакна.Без разлика колку валкани количката е, тоа е, всушност одделени со валкана облека.На приклучните ќе не директно ја допре површината на количката.Раката ќе не допре валкани шопинг количка, која е многу здрава и безбедна.Карактеристики : 1. Се користи како корпа за заштита на мат, висока бебе јадење стол перница 2. Целосна покриеност, давајќи му на вашето бебе безбедно и хигиенски исправна состојба 3. Заштитете го вашето бебе од ефектите на студено, влажно и влажни шопинг кошничка средина. 4. Машина перат, свитлива и преносни.Со сигурносен појас, тоа може да се заштити вашето бебе добро. 5. За унисекс бебиња.Овој повеќенаменски стол маска може да се користи како складирање торба која има голем капацитет за да погодно продавница бебе играчки.Како да го користите : Отворете го анти-валкани капак и ставете го прстенот на еластичноста директно на шопинг количка и седиште.Две дупки на седиштето се усогласени со седиште нозе.Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Големина : 65*35*40cm/25.5*13.7*15.7 инчен Материјал : Свила Боја : Блу Пакет се вклучени : 1*доенче јадење стол седиште перница Информации : Светлина и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Вака можеби ќе ви се допадне..