• Свеж
Коса, Восок, лак за Коса Гел 60g за Жените за Домаќинство за Бербер за Коса Стил за Мажи
zoom_in

Коса, Восок, лак за Коса Гел 60g за Жените за Домаќинство за Бербер за Коса Стил за Мажи

DEN 297.36

Од стока
check Во продавницата

[Безбедно И Безопасно] Содржи растителни екстракти, безбедно и безопасно, бремени жени и деца може да се користат со доверба. [Лесен За Употреба] Со цел да се спречи коса од поврзеш со објекти за да се генерираат статички електрицитет, слој на растенијата етерично масло може да се примени за коса. [Мека И Природни] Откако ја користите оваа коса гел, косата е мека и природно, без бела првут, и нема да се зацврстуваат. [Со Растителни Екстракт] Богата со растителни екстракти пополни voids на сува коса и направи косата мека и измазнети, да ги задоволат вашите variouis треба. [Долготрајни] Ова губење на восок со долготрајни калапи, лесен за чистење, не мрсна, нема остатоци, безбоен и без мирис.Функција : 1. [Долготрајни] Ова губење на восок со долготрајни калапи, лесен за чистење, не мрсна, нема остатоци, безбоен и без мирис.2. [Мека И Природни] Откако ја користите оваа коса гел, косата е мека и природно, без бела првут, и нема да се зацврстуваат.3. [Со Растителни Екстракт] Богата со растителни екстракти пополни voids на сува коса и направи косата мека и измазнети, да ги задоволат вашите variouis треба.4. [Безбедно И Безопасно] Содржи растителни екстракти, безбедно и безопасно, бремени жени и деца може да се користат со доверба.5. [Лесен За Употреба] Со цел да се спречи коса од поврзеш со објекти за да се генерираат статички електрицитет, слој на растенијата етерично масло може да се примени за коса.Спецификација : Предмет Тип : Коса Wax Ingredient : Pasty fluid Net Содржина : 60g Shelf Живот : 3 години Пакет Листа : 1 x Коса Восок.

Item Type:
Hair Wax
Ingredient:
Pasty fluid
Net Content:
60g
Shelf Life:
3 years
Package List:
1 x Hair Wax :

Вака можеби ќе ви се допадне..