• Свеж
Мрзливи Сузан Плочата Молчи Тешки Алуминиум Легура 360 степени Ротирачки Вртливата Плоча со Silencer,Топката Лого, Круг Плочата Вртливата База
zoom_in

Мрзливи Сузан Плочата Молчи Тешки Алуминиум Легура 360 степени Ротирачки Вртливата Плоча со Silencer,Топката Лого,

DEN 582.96

Од стока
check Во продавницата

► тешки Алуминиум Ротари Имајќи Плочата : најновата технологија, светла површината, лесно да се чисти, носат-отпорни, и го продолжи работниот век. ► Мрзливи Сузан Топката Имајќи : ЈП пригушувач лента, со користење на еколошки храна-одделение полиетилен со висока густина на материјалот, отпорност, притисок отпорност, отпорност на абење, лизгачки молчи. ► Плочата База Имајќи : Дополнително подобрување на гумена подлога, нови завртки, анти-пропадна надградба, нема тоне, се повеќе стабилен, лесен за расклопување. ► Нема Потреба Да Го Инсталирате : 1. Стави на маса и, 2. Стави чинија во средината на табелата, 3. Стави капакот во центарот на плочата. ► Задебелена Ротирачка База : 14mm дебели, силен притисок отпор, парична казна целокупната изработка, безбедно и внимателен, силна товарот капацитет, погодна за секој круг биро.Опис на производот : уредни тркалање на топката може да се постигне 360 степени мазна ротација Може да се користи под стакло, гранит или дрвени кујнската маса, Бидејќи тоа го има низ дупки и пред-drilled дупки, тоа исто така може да бидат поправени со завртки Со не се лизга гумени нозе да се задржи на плочата стабилна, Нема Потреба да го Инсталирате : 1. Стави на маса и, 2. Стави чинија во средината на табелата, 3. Стави го поклопецот во центарот на плочата. (Исто така, можете да го отстраните навој гумени нозе и да ја поправите на плочата со завртки, бидејќи тие имаат преку дупки и пред-drilled дупки) ★ Дијаметар (големина) : 8 инчи (200 mm), 10 инчи (250 mm), 12 инчи (300 mm), 14 инчи (350 mm), 16 инчи (400 mm), 18 инчи (450 mm), 20 инчи (500 mm), 23 инчи (580 мм) (6 инчи), 80 инчи, 32 инчи (800 mm) Дебелина : 15mm Материјал : алуминиум легура Плочата лежишта може да се обезбеди стабилен и стабилна ротирачка основа за торта екранот стои, зачин екранот стои, јадење маси, Телевизори, компјутерски монитори, фигурини, вазни, статуи, скулптури, фотографија/храна се прикаже стои или тешки мебел.Пакетот вклучува : Platinum × 1.

Вака можеби ќе ви се допадне..