• Свеж
Owlike Бебе Burp 2 парчиња Облека Мека Младата Burping Партали Burpy за Новороденчињата Бебе Нега Туш Подарок
zoom_in

Owlike Бебе Burp 2 парчиња Облека Мека Младата Burping Партали Burpy за Новороденчињата Бебе Нега Туш Подарок

DEN 2179.20

Од стока
check Во продавницата

Тоа е многу погоден за вашето бебе да се избрише плунка или вода кога јадење или пиење.Копчето дизајн, криви во средината, многу погодна за вашиот babys вратот, додека одржување на вас и вашето бебе девојка или момче сува.Со исклучителна цртан филм и животински модели, тоа е кожата-friendly и многу погоден за вашето бебе.На мека крпа има висок капацитет на апсорпција на вода.Стилски дизајн може да се користи за да се грижи за бебето и да го заштити вашиот крпа од drooling или burps.

Вака можеби ќе ви се допадне..