• Свеж
Eouine Божиќ Crossbody Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 8 [6.3] Ѓердан Рака Божиќ Ткаеше Покрие Анти-Нула Црвено Силикони TPU Прилагодливи 63in Врат Врвца Lanyard Случај за Redmi Забелешка 8
zoom_in

Eouine Божиќ Crossbody Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 8 [6.3] Ѓердан Рака Божиќ Ткаеше Покрие Анти-Нула Црвено

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

【Компатибилност】 црвено Божиќ lanyard случај е компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 8 (6,3 инчи). 【Симпатична Божиќ Подарок】На симпатична Божиќ Кукла печатени шема обезбеди слатки украси за мобилни телефони.Крстот-телото на вашиот телефон од ваша страна, додава силна Божиќ атмосфера.Тоа е одличен Божиќ подарок за семејства, пријатели и себе си. 【Ултра Долги & Прилагодливи】 црвено lanyard е 160cm (за 63in) долго и може да бидат адаптирани на вашите потреби. 【Ултра Долги & Прилагодливи】 На lanyard е направен од здрав најлон и затворач се изработени од сребро-обоени цинк легура. 160cm (за 63in) долго и може да бидат адаптирани на вашите потреби. 【Флексибилен материјал】 црвено божиќ телефон случај е направена од мека и felxible TPU силикони, што е доволно тешки за да го издржат секојдневните пречки и гребнатини, намалување на ефектите од паѓа, одржување удобно допир кога го држите.Eouine е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет заштитна случаи и други електронски додатоци производи.Нашата цел е 100% задоволството на клиентите. 【Компатибилен】 Телефонот Ѓердан Случај е специјално развиени за Xiaomi Redmi Note 8. 【Високо-Квалитетни Најлон Lanyard】 На lanyard е направен од здрав најлон и затворач се изработени од сребро-обоени цинк легура.Издржливи рамо, рака, не апсорбира влага и odorsa, секогаш чува суво.【Ултра Долги & Прилагодливи】 На lanyard е 160cm долго и може да бидат адаптирани на вашите потреби.【Флексибилен материјал】 транспарентни телефон случај е направена од мека и felxible TPU силикони, што е доволно тешки за да го издржат секојдневните пречки и гребнатини, намалување на ефектите од паѓа, одржување удобно допир кога го држите. 【Координираат & Подобри】 Xiaomi Redmi Забелешка 8 Phone Случај со lanyard околу вашиот врат или crossbody, е совршен придружник за секој кој има да се координираат и организираат многу.Работа, деца или патување, ќе имате секогаш рацете да ви бидат слободни и вашиот мобилен телефон со вас.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние со задоволство ќе го реши било какви прашања може да имате.Ако сте во потрага за еден сличен случај во друг модел, ве молиме да ја разгледате нашата Eouine.

Вака можеби ќе ви се допадне..