• Свеж
Samsung Галакси S8 СМ-G950U 64GB за AT&T (Продолжува)
zoom_in

Samsung Галакси S8 СМ-G950U 64GB за AT&T (Продолжува)

DEN 1785.60

Од стока
check Во продавницата

Камерата опис, Пред.Пакет Димензии, 5.3 L x 17.7 H x 11.5 W (сантиметри).Ги исполнуваат Галакси S8 - Бескрајно Брилијантен.Galaxy S8 има првиот светски Бесконечност Екранот, екран без граници.На експанзивна екранот се протега од раб до раб, кои ви даваат најмногу износ од екранот во најмалку износот на просторот.Револуционерниот дизајн на Galaxy S8 започнува од внатре кон надвор.Ние rethought секој дел на телефонот е изгледот да се пробие границите на паметен телефон екран.Така сите ќе видите е чиста содржина и без рамки.Тоа е најголемиот и извонредно екранот на Galaxy паметен телефон на оваа големина.И тоа е лесно да се држи во една рака.На Бесконечност Екранот има неверојатна крај-до-крај екранот дека spills во текот на телефонот страни, формирање на една сосема мазна, континуирана површина без пречки или агли.Тоа е чист, беспрекорен, непрекинато стакло.И тоа трае до целиот предната страна на телефонот, тече беспрекорно во алуминиумска школка.Резултатот е убаво свиткани, совршено симетрични, единствен објект.Фати живот, како што се случува со Галакси S8 камери.12 MP задна камера и 8 MP камера напред се толку точни и брзо што вие нема да пропуштите моментот, денот или ноќта.Љубопитните очи не се проблем кога ќе се ирис скенирање на Галакси S8. Нема две irises имаат иста шема, дури и не е твое, и тие се речиси невозможно да се реплицираат.Тоа значи дека со ирис покриеност, вашиот телефон и неговата содржина се отворени за вашите очи само.И кога ќе треба да го отклучите навистина брзо, се соочуваат со признавање е корисна опција.Никогаш не сте навистина прекинете со употреба на вашиот телефон.Тоа е зошто Галакси S8 е управувано од страна на првиот светски 10nm процесор.Тоа е брза и моќна и ја батеријата ефикасност.Плус, има способност да ги прошират складирање, и да работат преку дожд и прашина со IP68-номинална перформанси.

Вака можеби ќе ви се допадне..