• Свеж
Ножици Торбичка СТП Кожа Салон Берберот Фризерски Ножици Holster Коса Стилист Алатки Торба Чешел Стриже Holster Половината Рамо Појас (Сив)
zoom_in

Ножици Торбичка СТП Кожа Салон Берберот Фризерски Ножици Holster Коса Стилист Алатки Торба Чешел Стриже Holster

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

На врвот СТП кожа со висок квалитет, професионален берберот режа торбичка holster со голем капацитет.Одличен организатор за работа во коса салон.Мулти Џеб Функција : 5 режа џебови за shears или чешли и 1 главниот големи џебови за коса клипови или други алатки.Уникатен стил и лесни и простор за заштеда на енергија, да ги задржи вашите најважните алатки на ваша страна, основна алатка за коса салон.Мазна корисни режа торба : Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо. 5 бои за изберат Црна Сива Зелена Каки Браун.Мултифункционален ножици половината торба, издржлив и едноставен стил, посебно дизајниран за берберот,коса салон, миленичиња чешлање стилист употреба.Направени на СТП кожа, голем капацитет, компактен, мека, трајни и лесни да ги тргнеме, и лесно да се чисти.Совршена за домашни миленичиња groomer, кога ќе се чешлање, можете да се движите околу кучето, без грижи.И вашиот ножици нема да оди паѓа на земјата.салон holster берберот holster стриже носителот стилист стилист појас фризер алатка појас коса стилист половината торба режа торбичка tijeras де peluqueria profesional коса стилист торба режа holster стриже случај стилист стриже случаи hairstylists режа торбичка фризери коса стилист алатка појас режа берберот режа носителот groomers фризер торба режа случај стилист торба режа случаи hairstylists стриже holster режа носителот фризери фризерски торба берберот торба режа случај фризери.Материјал : висок квалитет на СТП Кожа.Големина на : .дебелината за 4.33 инчи.висина за 8.27 инчи.ширина за 5.51 инчи.Пакетот Вклучува : . 1 x Берберот Алатки Торба.Answer : ___________________________ Note : .Додатоци на сликата не се вклучени.

Material:
The highest quality PU Leather Size

Вака можеби ќе ви се допадне..