• Свеж
iJDMTOY Пушеле Леќа Switchback ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Маркер Светилки Компатибилен со 2008-16 Ford F250 F350 F450 Супер Должност, (2) Пушеле Леќа, Бела LED Паркинг Светлина, Килиба?
zoom_in

iJDMTOY Пушеле Леќа Switchback ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Маркер Светилки Компатибилен со 2008-16 Ford F250

DEN 960.24

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со 2008-2016 Ford F-Series F-250 F-350 F-F 450-550 Super Duty ОЕМ Странични Ретровизори САМО (ве молиме имајте во предвид овој производ нема да одговара на било резервни страна огледало склопови).Придвижуван од 30 парчиња супер светло dual-LED боја чипови (и двете може да светне xenon бела за паркинг возење светла и килибар жолта за возврат сигнал blinker светла).Го замени Дел# 7 C3 Z-13776-А 7 C3 Z-13776-Б 7 C3 Z-13776-C 7 C3 Z-13776-D 7 C3 Z13776 A 7 C3 Z13776 B 7 C3 Z13776 C 7 C3 Z13776 D 264140, во Согласност со ТОЧКА FMVSS 108 Барање.Во текот на инсталацијата на овие ПРЕДВОДЕНА од страна огледало светилки, ве молиме бидете сигурни да им помогнам на сите жици на пат во јаз внатре да се даде доволно простор за LED светилки за да ги собере правилно без паѓа надвор.Треба да слушнете "кликнете на" звук, што укажува на светилка има целосно купени во страна огледало! (Ве молиме да се види демо се види на видео во gallery (галерија на слики).

Вака можеби ќе ви се допадне..