• Свеж
LED Динамичен Пак Сигнал Светлина Rearview Страна Огледало Компатибилен Со Audi A7 S7 4G (Пушеле Леќа)
zoom_in

LED Динамичен Пак Сигнал Светлина Rearview Страна Огледало Компатибилен Со Audi A7 S7 4G (Пушеле Леќа)

DEN 542.40

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со Audi A7 S7 4 G 2010+.Направени од врвен квалитет килибар LED чипови, можете да го промените се претвори сигнал светла од едноставна трепка на динамичен синхронизирани за скролување да трепка.Кога го користите пак сигнал светлина, LED осветлување ќе тече/scoll од страна до страна.Замена на вашите стари пак сигнал светлина бара само неколку едноставни чекори.Пакетот вклучува : 2 парчиња ЛЕД динамичен пак сигнал светло (лево и десно страни).Ве молиме прочитајте опис и компатибилност на табелата пред купување, слободно контактирајте со нашата служба за корисници ако на секое прашање.Карактеристики : Висока осветленост, посветла од ОЕМ светлината, за да се направи вашиот пак јачина на светлината ќе биде појасна и безбедно возење.Директна Инсталација, без жици, ниту промена.Без оштетување на оригиналниот домување.Водоотпорен дизајн.Компатибилност : Компатибилен со Audi A7 S7 4 G 2010+; ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел.Спецификација : Напон : 12 V; Светлосен Извор : LED; светла боја : Жолто; Водоотпорен : True; Школка материјал : Пластика; Секоја страна маркер светлина е опремен со висока моќност SMD LED чипови, произведува 2-3 пати посветла од акции сијалица со вжарено страна маркери.Пакетот Вклучува : 2 парчиња ЛЕД динамичен пак сигнал светло (лево и десно страни).Answer : ___________________________ Note : инструкции за Инсталација не се вклучени.Може да биде потребна професионална инсталација.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја naybe малку поинаква од fhe слики.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере.Ве молиме потврдете го објектот ако им одговара на вашиот автомобил пред да ја купите.

Вака можеби ќе ви се допадне..