• Свеж
MOKT Плоча, Gigabit Компјутер Плоча, за Дома Канцеларија
zoom_in

MOKT Плоча, Gigabit Компјутер Плоча, за Дома Канцеларија

DEN 2020.56

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.DDR3 меморија, целосно компатибилен со DDR3 десктоп меморија 1066/1333/1600/1866. Поддршка експанзија картичка со PCI-Ex1 интерфејс, како што се на мрежна картичка, звучна картичка, хард диск, итн.Сигурен за употреба, долго услуга живот, не е лесно да се оштети, и можете да го користите за долго време.Сите цврст-држава, три-фаза capacitor погон, фина изработка, професионални и стабилна.Висок квалитет загарантирана, стабилни перформанси, може да се користат со доверба.Предмет Тип : Motherboard Motherboard Чип : Интегрирана звучна картичка/мрежна картичка, главниот чипсет за H61 M series Audio Чип Интегрирано : 6 звучен канал chip Network Картичка Чип Интегрирано : RTL8105 E Gigabit network card Processor : ПРОЦЕСОРОТ Слот LGA 1155 CPU Тип : Fori3/i5/i7 series Memory : Меморија тип DDR3 1066/1333/1600 MHz десктоп memory Memory Слот : 2 x DDR3 DIMMExpansion Слотови : 1 x PCI-Ex16 графичка картичка slot1 x PCI-Ex1 slot2 x USB2.0 слот (1 сет)4 x SATA2.0 interfaces I/O интерфејс : USB универзална интерфејс за тастатура и глушец 1x RJ45 мрежа interface4x USB2.0 интерфејс, аудио port Other Параметри : 4 игли за моќ приклучок, 3 напојување начини за 24-pin моќ interface Battery : CR2032x1.

Вака можеби ќе ви се допадне..