• Свеж
3Pcs Ретро Гроздобер Latch Hasp Подлога Градите Заклучување Плоча за Мебел Дрвена Кутија за Накит Случај Кабинет, со Завртки(3.2 x 2.6 во)
zoom_in

3Pcs Ретро Гроздобер Latch Hasp Подлога Градите Заклучување Плоча за Мебел Дрвена Кутија за Накит Случај Кабинет,

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

【Широка Употреба】 : Одлична за гроздобер дрвена кутија, кутија за накит, подароци кутија за вино кутија, свадба кутија за карти, сувенири кутија , дрвена мебел , фиока, кабинет, итн. 【Пакет】 : 3pcs Бронза Latch Hasps со 6pcs Шрафовите за Монтирање, кој е лесно да се инсталира. 【Материјал】 : кутија latch hasps се направени од цинк легура материјал, задебелена, цврсти, посилни. 【Ретро Гроздобер Стил】 : кутија latch hasp се ретро дизајн, бронзена боја, одговараат да ги красат дрво кутија.Големина : Прибл. 8.2 cm x 6.5 см / 3.2" x 2.5", завртка должина е 8mm/0.3".ИЗВЕСТУВАЊЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ : 1. Оваа кутија latch е специјално направени во ретро стил.Таму може да бидат различни бои или без сјај во некои места, ве Молиме да НЕ го купите, ако предвид дека. 2. Кога инсталирате, ве молиме имајте на ум дека горните и долните страни се на иста површина и усогласена, во спротивно може да не одговараат.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Тип : Кабинет Кутија Latch Hasp Боја : Бронзени како слика Пакет се Вклучени : 3 x Кабинет Кутија Latch Hasp 6 x Завртки Забелешка : 1. Ве молиме овозможи некои грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Вака можеби ќе ви се допадне..