• Свеж
салфетка носител на Црн Тоалетна Хартија Носителот Ролна Хартија Носителот Хартиена Крпа Носителот Телефон Рек Ѕид Кутија Салфетка Носителот Бања Прибор (Боја : A)
zoom_in

салфетка носител на Црн Тоалетна Хартија Носителот Ролна Хартија Носителот Хартиена Крпа Носителот Телефон Рек

DEN 4698.96

Од стока
check Во продавницата

Име : Голем екран тоалетна хартија држачот.Боја : мат црна боја.Материјал : Space алуминиум.Пригоден начин да ги зачувате вашите кујна тек и се чува блиску до рака.Површински третман : oxidation Function : мобилен телефон може да биде ставена за да се спречи falling Scope на примена : хотел јавниот тоалет home Experience повратни информации : стилски и издржлив, без повреда на вашиот hands Aluminum material Large екран складирање table Rounded агол анти-collision Thickening materials Toilet хартија за носител со shaft Strong bearing Wear и отпорност на resistance Smooth површината, лесно да се clean Scope на примена : купатило, кујна, итн.Совршен за тоалет, кујна, дневна соба, спална соба, ресторан и тоалет.

Вака можеби ќе ви се допадне..