• Свеж
Целосна Движење ТВ Ѕид Вртливата за 26-55 Инчен Телевизори-Висина Прилагодливи Универзална Tabletop ТВ Застане за 32-70 Инчен Телевизори
zoom_in

Целосна Движење ТВ Ѕид Вртливата за 26-55 Инчен Телевизори-Висина Прилагодливи Универзална Tabletop ТВ Застане

DEN 767.76

Од стока
check Во продавницата

ТВ ЅИД - Нашите articulating ТВ планината одговара на повеќето 26 55 Инчен LED, LCD, OLED, 4 K Телевизори и монитори тежина до 88lbs, компатибилен со VESA 75x75-400x400mm вклучуваат Samsung, TCL, Sony, Panasonic, Thomson, Toshiba, Остар, LG, Philips, JVC, Hisense, Insignia, etc.TV ЅИД - Ова Целост предлогот ТВ ѕид се движи глатко да се навалите ТВ до 5° и надолу 15° за отсјај елиминирање, вртливата ТВ лево или десно од 90°, како путер да се добие најдобар гледање искуство врз основа на вашата позиција во собата.Овој ТВ заградата, исто така, нуди ±3° совршен ТВ израмнување по инсталацијата.Универзална ТВ Стенд - Овој ТВ застане е компатибилен со тв приемник помеѓу 32in да 70in од повеќето ТВ брендови како Samsung, LG, Sony, TCL, Vizio, Остар, Panasonic, Toshiba, Philips, JVC, Thomson и повеќе.Тоа одговара на Телевизори со VESA модели се движат од 100x100mm да 600x400mm.И материјал цел, цврстата поддршка столб до нејзиното вчитување капацитет да 45kg/99lbs.Универзална ТВ Стенд - На маса-топ ТВ стојат обезбеди 3 опции во висина прилагодување.Нагоре и надолу, вие ќе го најдете совршениот гледање висина и ослободи простор за ставање кабловска сандаче, DVD плеер, звук бар, дека името на таа.Освен тоа, има назад клип за уреден и организиран кабел за управување, што друго може да побара?.Универзална ТВ Стенд - Мерење на база на плочата е 16.7" во должина и 11" во ширина, кои ќе им овозможат на оваа големи, тешки, цврсти база стои уште и помага да се counterbalance тежината на ТВ многу добро, на тој начин да се спречи тоа од потпрена на напред или за да соборувањето завршена.Нема повеќе wobble topples она, само супер-duper стабилна.По сите, безбедноста е најдобра политика.

Вака можеби ќе ви се допадне..