• Свеж
AMYMGLL Накит Организатор Накит Кабинет, Frameless Целосна Должина Огледало, Lockable Дизајн, Агол Adjuestable, Голем Капацитет Облекување Огледало Шминка, Накит Armoire
zoom_in

AMYMGLL Накит Организатор Накит Кабинет, Frameless Целосна Должина Огледало, Lockable Дизајн, Агол Adjuestable,

DEN 448.32

Од стока
check Во продавницата

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ] : накит организатор со голем капацитет за дизајн, тоа вклучува : 18 ѓердан куки, 64 earring дупки, 96 earring слотови, 60 прстен перница, 1 хривнија род, 3 полици, 6 фиоки, и 1 акрилик одбивни со 95 earring дупки и практични lockable дизајн со 2 копчиња за да се осигура безбедноста на вашиот накит. [ИЗГЛЕД ДИЗАЈН] : накит кабинет со frameless целосна должина огледало на стакло надвор,high-end и се одразуваат реалниот глава до пети облека.Со елегантна бела изглед има голема прилог на секоја соба. [AUTOMATIC LED СВЕТЛА] : LED светло донесе со отвори вратата, која ви помага лесно да се избере вистинскиот накит од кабинет во слабо средина, и да се добри за вашите очи и удобно. [ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛИ] : Ова накит armoire е завршена со површина слој и сите внатрешни ткаенини се направени од меки кадифени обвивка, што може да се заштити вашиот накит од гребнатини. [ФЛЕКСИБИЛНИ & ПРИЛАГОДЛИВИ] : Ова накит стојат може да се прилагоди на Агол флексибилни, постојат 3 хоризонтална дупки на секоја страна на штандот, може да се прилагоди на најсоодветен bevel агол според вашата висина за да се добие подобар поглед.ЦЕЛОСНА ДОЛЖИНА&FRAMELESS ОГЛЕДАЛО.АГОЛ ADJUESTABLE.ФАНТАСТИЧНИ КАПАЦИТЕТ НА СКЛАДИРАЊЕ.ЗАШТИТА НА НАШИТЕ НАКИТ СОВРШЕНО.Спецификации : Боја : Бела Накит Cabinet Material : Вистински Стакло, Квалитет на МДФ, Мека Velvet Overall Големина : 61"H x 16"W x 13.7"DCabinet Големина : 47.2"H x 14.5"W x 3.5"DWeight : 34lbs Simple Собрание : Yes Package Содржина : 1 x Накит Cabinet2 x Keys1 x Instruction1 x Пакет на Accessories NOTES : ве Молиме отстранете ги батериите кога LED светла не се користат подолго време.Ве молиме имајте додатоци далеку од децата за време на инсталацијата.Белешки : одлучиме да обезбеди најдобра услуга на клиентите пред, за време и по вашето купување.Ако постои било каков проблем со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се справи со тоа, се додека не сте задоволни.

Вака можеби ќе ви се допадне..