• Свеж
Жирафа Бакнување Двојка и Мајка Бебе Скулптури Статуи во Varity на Бои и Текстури за Било Африканските Сафари и Модерна Современа Décor. (12 Инчи Висок, Мајка Бебе - Тексту
zoom_in

Жирафа Бакнување Двојка и Мајка Бебе Скулптури Статуи во Varity на Бои и Текстури за Било Африканските Сафари и

DEN 719.04

Од стока
check Во продавницата

[ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ] Жирафа Мајка и Бебе Текстура и Врежан. [SIZE] 12x5x3 инчи. [DÉCOR] Прецизно Рака Врежан Акценти И Рачно Насликани Детали Носи Радост На Сите Сите.Овие Високи Статуи се Симпатична Прилог на Вашиот Дом Африкански Décor Џунглата Соба [СОВРШЕН ПОДАРОК] Прекрасен Kinki Идеја За Жирафа Љубовници. [МАТЕРИЈАЛ] Направена од еко-пријателски, Одржливо Извори Albesia Дрво. [РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ] Прецизно Рака Врежан Акценти И Рачно Насликани Детали Носи Радост На Сите Сите.Нема Две Парчиња Се Исти. [УМЕТНИЧКИТЕ ПРИКАЗНА] Овие Жирафа Статуи се Рачно Насликани Модели И Инкорпорирање на Рака-Гравиран Дизајни и текстура завршува.Жирафа Бакнување Двојка И Мајка Бебе Скулптури Статуи Во Varity На Бои И Текстури За Било Африканските Сафари И Модерна Современа Décor.

Вака можеби ќе ви се допадне..