• Свеж
Магнетни Зачин Багажник, Магнет Фрижидер Зачин Полица Организатор Хартиена Крпа Багажник, Совршен Простор Saver за Мала Кујна WENDONGZH
zoom_in

Магнетни Зачин Багажник, Магнет Фрижидер Зачин Полица Организатор Хартиена Крпа Багажник, Совршен Простор Saver

DEN 1473.60

Од стока
check Во продавницата

Не се лизга дизајн возен заградата направени од влага-доказ гума дрво е многу погодна за пластична амбалажа или валани кеси за отпадоци.Тоа исто така може да се одржи хартиени крпи помала од 10.2 инчи.Тркалање решетката може лесно да се одржи хартиени крпи и пластика, хартија за завиткување, додека другите две полици може да зачувувате и организирате додатоци, леќата шишиња, чаши, лименки, и храна.Прскање технологија : висок сјај на мат прскање на метали површината за да се спречи боја од испаѓање, долгорочно не ' рѓа, безбедни и здрави, силни и издржливи.Грбот на магнетното фрижидер организатор зачин рек донесува магнетни дизајн, кои не бараат комплицирана инсталација.Вие само треба да нежно ставете го во близина на фрижидер или железо мебел да го поправи тоа веднаш.На мат и спреј-насликани кујнски полици совршено одговара на било какви дом дизајн и декорација.Можете да ги користите во фрижидер, кујна, купатило или било каде.Дизајнот е изведен од природата и има елегантен и великодушни изглед.Вовед : 1.Ова магнетно фрижидер организатор зачин решетката може да се држиме лесно да фрижидер или било какви метални површина, ги стави сите на вашиот кујнски алатки заедно лесно.Се зголеми просторот за користење во вашата Кујна, Бања или било место што сакате.Ви помогне да ги организирате вашите предмети neatly2.Површината боја е направена од еколошки смола боја, мат текстура, и тоа не е лесно да се остави fingerprints3.За да зачувате повеќе простор, и го направи вашата кујна изгледа убаво и чисто.Удобен за вашата кујна, па дури и во вашиот тоалет, канцеларија, работилница, перална, гаража etc4.Квалитетот Детали : Направен од висок квалитет на јаглероден челик, тешки design Specifications : Квалитет детали : направен од висок квалитет на јаглероден челик, тешки дизајн.Големина : 34 x 24x 6.5 cm Material : јаглероден челик боја гума wood Maximum оптоварување : 10kg Packaging тежина : 1.4 kg Package Вклучува : 1 x Чување на Организаторот.

Вака можеби ќе ви се допадне..