• Свеж
Wingle Компатибилен со Apple Види Случај Серија 3/ Серија 2/ Серија 1 38mm, Дама Сјајна Дијаманти Заштитник Браник Покрие со Калено Стакло Екран Заштитник Компатибилен со iwatc
zoom_in

Wingle Компатибилен со Apple Види Случај Серија 3/ Серија 2/ Серија 1 38mm, Дама Сјајна Дијаманти Заштитник Браник

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Четири Големина Достапни За 38mm Само : Компатибилен за Apple види Серија 3/2/1 38mm.За 42mm Само : Компатибилен за Apple види Серија 3/2/1 42mm.За 40mm Само : Компатибилен за Apple види SE 40mm Серија 6/5/4 40мм.За 44mm Само : Компатибилен за Apple види SE 44mm Серија 6/5/4 44mm.Современите шарм : штрек покрие'angular површини инкрустирани со над 250 кристал, со секој аспект прикажување исклучителен сјај.Надополнуваат вашата облека, ден или ноќ за многу посебни прилики.Кожата-пријателски Материјали Лесни и издржлива пластика која се обоени со вакуум позлата направи елегантни секојдневен придружник.Сите Околу Заштитата Трајни Брана изградена во Калено Стакло екран заштитник целосно ги покрива види екранот и свиткани рабови.Целосна покриеност случај ја штити вашата Види од гребнатини, испакнатини и случајно паѓа дури и во суровата средина.Пријателски Услуга : Wingle врвен приоритет е да ги задоволи сите свои клиенти. 18 месеци гаранција за целосна наплата или замена без да се вратат.Ако имате било каков проблем, pls кликнете на ред дојде кај нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..