• Свеж
VIdisp Пред Лево Возачот Страна,Одговара за 2004-2010 Hyundai Tucson 93570-2E000 935702E000
zoom_in

VIdisp Пред Лево Возачот Страна,Одговара за 2004-2010 Hyundai Tucson 93570-2E000 935702E000

DEN 881.28

Од стока
check Во продавницата

【Материјал】 изработен од ABS+КОМПЈУТЕР материјал, тоа е цврсти и трајни, не се abraded, corroded, или разбиена.Стаклото lifter префрлување може да се користи за долго време и се еколошки. 【Функција】 дизајнот на оваа замена се префрлите натпревари функција и изглед на оригиналниот прекинувач, и се користи за да го замени вашиот неисправни вратата и прозорецот за префрлање. 【Инсталација】 Прецизно одговара на оригиналот автомобил, додека одржување на рабовите и кривини на оригиналниот автомобил.Покрај тоа, по замена на ова копче, се уште можете да го контролирате кревање на прозорец стакло како ви се допаѓа. 【Применливи модели】 OE број : 93570-2 E000 935702 E000 моќ прозорец копчето има строги оригинални производствени стандарди.Обезбеди директна монтажа и долгорочна употреба. 【Услуги на клиентите]】Ние се стремиме да ви обезбеди со висок квалитет и лесен услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, вие сте добредојдени да не контактирате и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Напомена : Постојат различни модели и апликации за прозорец лифт контролни прекинувачи.Години во различните пазари.Ве молиме да го потврдите дел број пред купување.Статус : Brand new.OE : 93570-2 E000 935702 E000 Применливи модели : Одговара за Hyundai Tucson 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010notes : -Поради разликата во светлината на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од фотографијата.Ве молиме да се разбере дека.

Вака можеби ќе ви се допадне..