• Свеж
HangTon 12G 3G HD SDI Заштитник Пренапони во Текот-Напон Коло Заштита Десен Агол BNC Кабел за ЦРВЕНИОТ Комодо Алекса Blackmagic Камера Atomos Следи 30cm (Зелено-Аглеста)
zoom_in

HangTon 12G 3G HD SDI Заштитник Пренапони во Текот-Напон Коло Заштита Десен Агол BNC Кабел за ЦРВЕНИОТ Комодо Алекса

DEN 1800.00

Од стока
check Во продавницата

SDI Surge Protector CANARE Кабел Neutrik BNC Машки да BNC Женски.И BNC конектори 90-степен десен агол. 12 G 6 G 3 G HD SDI Canare 75 ohm Видео Коаксијален Кабел (НН-61 S).Должина : 30cm, или повеќе должини ве молиме порака мене.Објектот е идеално погоден за заштита на SDI уреди излези и влезови од overvoltage закани /висок напон пренапони.Да се обезбеди заштита за HD-SDI DVR, HD видео надзор, за радиодифузија уреди, емитува камера како ЦРВЕНА Равен Комодо Оружје, Алекса Мини, Blackmagic Atomos Камерата ги Следи и повеќе.Кабел карактеристики : Флексибилен Центар Диригент : Заробени Голи Бакар.Цврсто Вткаена Плетенка Shield.Останат флексибилни дури и во под-нула времето!Широко се користи во области на Емитува Пренос на Аналогни и Дигитални, ИНЖИНЕРСТВО/EFP, Интер-Рек Инсталации, Видео Patch Кабли.

Вака можеби ќе ви се допадне..