• Свеж
Шопинг Количка Корица, Бебешка Количка Опфаќа Свитлива Висок Стол Седиште Покритие за Бебе Дете(Сина)
zoom_in

Шопинг Количка Корица, Бебешка Количка Опфаќа Свитлива Висок Стол Седиште Покритие за Бебе Дете(Сина)

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Направен од висок квалитет на мека polyster површина, количка корица за бебиња е дише и е пријателски за бебе допира.КОЛИЧКАТА ОПФАЌА ЗА БЕБЕ ДЕВОЈКА - Ефикасно посебен бебе од валкани шопинг количка, нема да ја допре валкани шопинг количка, многу безбедно, уредно да го користите.Со безбедносен појас, повеќе лесно да се осигура бебето безбедност.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА -Само со отворен шопинг количка корица, еластична еден круг директно на количката седиште, две дупки на нечистотија-доказ седиште во согласност со седиште нога место.На seatbelt обезбедува добра поддршка за бебето и го прави бебе шопинг количка корица подобро и повеќе удобен од сите други шопинг кошничка опфаќа во пазарот.ЛЕСНО се МИЈАТ - Количка корица за бебиња е Машина перат, свитлива и преносни, погодно да се носат во торба.ПАКЕТ - Секој пакет вклучува 1 пакет на универзална шопинг кошничка опфаќа за бебе и деца.Нашите шопинг количка корица вклопува повеќето шопинг коли.

Вака можеби ќе ви се допадне..