• Свеж
2inch Тешки Челик Безбедност Игли - Ќебиња, Здолништа, Kilts, Занаети (Црна, 2inch)
zoom_in

2inch Тешки Челик Безбедност Игли - Ќебиња, Здолништа, Kilts, Занаети (Црна, 2inch)

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Изработени од нерѓосувачки челик метал, тешки, со трајни никел заврши, сјајна површина.Strudy, силна, безбедно, не е лесно да се наведнуваат.огромен функционална безбедност игли со стотици украсни, облека и занает користи. 4" должина, тешки-должност 2.мм пролет челик со остар точка, безбедноста, latch; 3/4" ширина затворени.Доволно силна за употреба со тешка категорија материјал како волна, кожа, платно, винил & тепих.Одлично за ќебиња, заврши здолништа/kilts, обезбедување на душек влошки во место & десетици други користи.

Вака можеби ќе ви се допадне..