• Свеж
DANSHILONG 10pcs М5 304 од не ' Рѓосувачки Челик Шест Лобус Torx Countersunk Flat Head со Pin Подесувате Доказ Против Кражба Безбедност Завртка Болт (Боја : 45mm, Големина : 10pcs M5)
zoom_in

DANSHILONG 10pcs М5 304 од не ' Рѓосувачки Челик Шест Лобус Torx Countersunk Flat Head со Pin Подесувате Доказ

DEN 351.36

Од стока
check Во продавницата

Материјали : Дрво.Број На Модел : Пат М5. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Глава Стил : Рамен.Пакет : 10 Pcs.Димензии : M3*5 Drive Стил : Шест-Lobe Head Стил : Flat Package : 10 Pcs If имате какви било прашања или проблеми по купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро.

Вака можеби ќе ви се допадне..