• Свеж
eStarpro USB 3.0 да 2.5 SATA III Хард Диск Адаптер Кабел/UASP -SATA да USB3.0 Конвертор
zoom_in

eStarpro USB 3.0 да 2.5 SATA III Хард Диск Адаптер Кабел/UASP -SATA да USB3.0 Конвертор

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

✿ USB 3.0 Компатибилен со USB 2.0 и USB 1.0. ✿ Ги искористат предностите на USB 3.0-от за лаптоп или десктоп компјутери со UASP за побрз пренос на брзини. ✿ Пристап до кое било 2.5" хард диск или цврста состојба диск од кој било USB-от за компјутер, за миграција на податоците или се вози клонирање. ✿ Направите резервни копии на важните податоци на надворешен уред за складирање, ги Превзема податоците од стариот SATA диск. ✿ Пакетот Вклучува : 1x USB 3.0 да SATA 2.5" ХАРД Адаптер Кабел.

Вака можеби ќе ви се допадне..