• Свеж
ZUCA Lunchbox Фламинго
zoom_in

ZUCA Lunchbox Фламинго

DEN 1560.00

Од стока
check Во продавницата

Јасно прозорец џеб за ИДЕНТИФИКАЦИЈА.Винил лагер за лесно чистење.Димензии : 6"H x 9"W x 6"D. BPA & Phthalate Слободни.Совршен за на училиште, спорт, или кампување.Јасно прозорец за да се стави вашиот IDVinyl лагер за лесно cleaning Dimensions : 6" x 9" x 6"BPA Free & Phthalate-слободни.

Вака можеби ќе ви се допадне..