• Свеж
Hayward PO001G1PFWF PP Игла Чувствува Стаклен Филтер Кеса, Еден Должина, Заварени, 1 Micron
zoom_in

Hayward PO001G1PFWF PP Игла Чувствува Стаклен Филтер Кеса, Еден Должина, Заварени, 1 Micron

DEN 130.80

Од стока
check Во продавницата

Стаклен полипропилен needled чувствува оценет до 200°с.Pp прирабница со лиен-во справи.Еден должина торба.Функција : 1 micron оценет.Заварени изградба.КЕСИ во ПОЛИПРОПИЛЕН и полиестер игла чувствува, и ПП и најлон monofilament мрежа одговара индустрија стандардни големини; бр. 1, 7.X 16 во.И нема. 2, 7 во.X 32 во.Пораби и заварени изградба.

Вака можеби ќе ви се допадне..