• Свеж
Trianium Clarium Случај Наменета за Галакси S10 Случај (2019) - Јасно TPU Перница/Хибрид Цврсти Задната Плоча/Засилен Агол Заштита Покритие за Samsung Galaxy S 10 Телефон (PowerShare Компатиб?
zoom_in

Trianium Clarium Случај Наменета за Галакси S10 Случај (2019) - Јасно TPU Перница/Хибрид Цврсти Задната Плоча/Засилен

DEN 215.28

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со Галакси S10 2019. Тенок Профил - Тенки, лесни и транспарентна назад го подобрува природниот стил на телефонот и придонесува за повеќе удобен зафат. (Забелешка : Излупете исклучите некоја заштитна фолија околу случај пред употреба).Безжична Powershare - Моќ да го сподели со пријател кога полначот не е достапен. [Забелешка : Работи со повеќето ЧИ-компатибилни уреди.].Прецизност Cutouts - Сит се вклопуваат обвива совршено околу вашиот телефон вклучувајќи cutouts за копчиња, камера, и полнење пристаништа.Двоен Слој за Заштита - Шок-апсорбирање на браник и цврсти поликарбонат задната плоча обезбедува продолжен заштита. (Забелешка : Овој случај не е за S10 Плус!).Trianium Clarium Серија - Напредно Хибрид Заштита за Вашиот Галаксија S10 2019. На Trianium Галакси S10 Clarium случај носи убавината на вашиот телефон додека се осигура дека вашиот телефон останува заштитена.Едноставен, но елегантен дизајн за оние кои се во потрага за минимално изглед.Минималистички Дизајн.Едноставен и елегантен дизајн со целосно транспарентни тело и избор на боја на рамка го подобрува природна елеганција на вашиот телефон.Избрана Дизајн.Направени на премија TPU материјал, hardback поликарбонат панел, и отпорно на гребење слој на задниот поклопец за засилен шок-апсорпција и заштита.Се вклопува Како Ракавица.Неговиот тенок профил ви овозможува да се доживее на оригиналните димензии на вашиот телефон, но сеуште добијат целосен пристап до сите копчиња и пристаништа.Воскресна Заштитни Рамки.Воскресна рабовите држи вашиот телефон екран и камера исклучување на рамни површини и подалеку од потенцијалните гребење или инциденти.Answer : ___________________________ Note : Компатибилен со поголемиот дел од галаксијата S10 екран Заштитник. (Не работи со s10e или s10+ телефонот).

Вака можеби ќе ви се допадне..