• Свеж
MRNLDB Само Носот Пирсинг Пиштол, за Еднократна употреба Безбедно Носот Пирсинг Комплет, Носот Студ Пирсинг Комплет Алатка со 10 Компјутери Носот Завртки Studs Прстени и
zoom_in

MRNLDB Само Носот Пирсинг Пиштол, за Еднократна употреба Безбедно Носот Пирсинг Комплет, Носот Студ Пирсинг Комплет

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

【ЛЕСНО ДА се РАБОТИ】носот пирсинг пиштол кит е лесен за употреба.Само мијте ги рацете, ја Отвори носот пирсинг пиштол, Марк сакате да пирс место.Целта, притиснете, и done.Бидете сигурни да притиснете тоа сите на патот надолу, слушнете "кликнете", а потоа отпуштете вашата рака, иглата совет ќе влезат во носот приклучокот, носот plug ќе падне, секако, и на пункција е завршен.Или прашајте го вашиот семејство и пријатели за да им помогне со пункција, Дека ќе биде многу добро.Толку побрзо, најниска болка. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на НОСОТ ПИРСИНГ ПИШТОЛ КОМПЛЕТ АЛАТКА】носот пирсинг пиштол е направен од високо квалитетни материјали.Никел& доведе слободни, не е лесно да се предизвика стимулација на кожата.Тоа е за еднократна употреба пирсинг пиштол, не може да се употребуваат.Секој пирсинг единица е индивидуално пакет и чисти според стандардните барања за да се избегне не е добра ситуацијата. 【СПЕЦИЈАЛЕН ПОТСЕТНИК】Бидете сигурни да го задржи притискање надолу, слушнете "кликнете на" звук, а потоа отпуштете на рака, иглата совет ќе влезат во носната приклучокот, носната plug ќе падне природно, пункција е завршен.Забелешка : Бидете сигурни да притиснете тешко, или само ќе Пирс половина од тоа. 【ТОПЛО ИЗВЕСТУВАЊЕ】Како оваа Носот Студ Пирсинг Комплет Алатка е само уништување на "One Time" се користи за полнење, ве Молиме да не "се Обиде" или "Тест" со притискање на тоа долу.Оваа носот пирсинг комплет може да се користи за прв пат корисници или професионалци.Можете дури и може да направи peircings колекции себе!Толку лесно како користење на спојувач.Само притиснете го копчето за уво помине пиштол брзо и јасно. 【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】1 buc носот студ комплет со кристално бела студ и 1 чистење памучна подлога, 10 компјутери носот studs/завртки/прстен, 1 Маркер Пенкало.Ако работа не успее, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го замени со нов.Секој пирсинг единица вклучува пирсинг пиштол со вграден-во студ.Се користи за почетници или професионалци.Расположливиот пирсинг пиштол, не може да се употребуваат.Поединечно пакет.Лесен за употреба, совршен за професионални пирсинг и пирсинг дома.Пред да користите носот пирсинг пиштол, ве молиме сигурни чистење на вашата страна и на носот. 1 x Носот Пирсинг Пиштол. 1 x 2mm Носот Studs. 1 x Алкохол Подлога. 1x Маркер Пенкало. 10x Носот Прстени Обрачот.Секој пирсинг единица вклучува пирсинг пиштол со вграден-во студ.Се користи за почетници или професионалци.Расположливиот пирсинг пиштол, не може да се употребуваат.Поединечно пакет.Лесен за употреба, совршен за професионални пирсинг и пирсинг дома.Пред да користите носот пирсинг пиштол, ве молиме сигурни чистење на вашата страна и на носот.

Вака можеби ќе ви се допадне..