• Свеж
ZCSXS Леб Служат Плетен Кошница Овошје Кошница Ратан Складирање Кошница рачно изработени Кошница Asket Или Чување за Клучеви, Паричник, Мобилен телефон и повеќе Бранов?
zoom_in

ZCSXS Леб Служат Плетен Кошница Овошје Кошница Ратан Складирање Кошница рачно изработени Кошница Asket Или Чување

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

【ГОЛЕМИНИ】 : Големина S : димензија 22.5 cm *5.5 cm (8.8" *2.1"). 【ОРГАНСКИ МАТЕРИЈАЛ】 : Направен од 100% природни Виетнамски растенијата ратан, без хемиски белење агент, мека и еколошки, традиционалните рачно изработени, трајни и физички да ја допре.Оваа ратан кошница е одличен сад за расиплива храна (овошје и зеленчук), бидејќи водата и воздухот може лесно да се помине. 【ПРИРОДНИ & рачно изработени】 : Направен од премиум органски ратан теми кои се еколошки и безопасно, нашите плетен кошеви е супер лесен и издржливи.ЗАБЕЛЕШКА : Секој handwoven сад е уникатно рачно изработени, не машина-направени реплики.направени од малку поинаква боја цевчиња, па ве молиме да се разбере ќе има мала варијација во големина и боја. 【ГОЛЕМИНИ ЗА МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ】 : Може да се користи како храна доделување боул, декоративни централен послужавник, одмор подарок послужавник.Тоа важи и за било која пригода, како на пример спалната соба, кујна, трпезарија, дневна соба, ресторан, кафе на маса, итн со целите за storaging овошје, леб, храна, кондиторски, шишиња и организирање на мали нешта.На уникатните природни пастирски стил е вашиот прв избор. 【ЧИСТЕЊЕ МЕТОД】 : Чистење на кошница со влажна крпа и да ја задржите по суви средства за чистење.Може да се користи како храна доделување боул, декоративни централен послужавник, одмор подарок послужавник.Тоа важи и за било која пригода, како на пример спалната соба, кујна, трпезарија, дневна соба, ресторан, кафе на маса, итн со целите за storaging овошје, леб, храна, кондиторски, шишиња и организирање на мали нешта.На уникатните природни пастирски стил е вашиот прв избор.

Вака можеби ќе ви се допадне..